info@aydinlarmuhendislik.com.tr

HAKKIMIZDA
Buradasınız: Anasayfa / HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Aydınlar Mühendislik faaliyet gösterdiği her alanda en iyisi olmak için çaba sarf eder. Yaptığı işlerin arkasındaki imzasını fark ettirir. İşinin sorumluluğunun bilincinde olup; maliyet analizi, konfor ve kalite için optimum değerlerden yararlanır.Yaptığı işlerde mühendisliğin sunduğu bilgi, teknoloji ve tecrübeyi en üst seviyede kullanmaya çalışır.Yaptığımız işler de şeffaflık, disiplin ve mühendislik etiğine bağlılık vardır. Çevremizdeki kişi ve firmalarla ortak çalışmalar yaparak müşterilerimize akılcı çözümler sunarız. Bilginin paylaşılarak değer kazanacağına inanıyoruz. 

 

Vizyonumuz

Mühendislik etiğini ilke edinerek; insanlığa, çevreye uygun projelerin tasarlanması, dinamik, kendini sürekli yenileyen düşüncesiyle ve kadrosunu güçlendirerek faaliyet gösterdiği bölgede büyümektir.

 

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiği bölgede Mühendislik firmaları arasında en yenilikçi ve ilk tercih edilen firma olmaktır.

 

Hedeflerimiz

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle karşılıklı güven ve saygılı bir ilişki sürdürmek. Aydınlar Mühendislik; tüm projelerinde sürdürülebilirliği, gelişimi ve yüksek faydayı esas alır. Geliştirdiği projelerde çevre bilincini ve etik değerleri en üst seviyede tutar.Seçtiği ürün ve hizmetlerde ekonomikliği, kullanım ömrünü, kullanım kolaylığını, insana ve doğaya uygunluğunu ideal seviyede tutar.